Garance okamžité výměny zboží

Některé naše partnerské značky poskytují novou službu "Garance okamžité výměny zboží". Jde o službu, která výrazně urychlí reklamační řízení. Pokud by jste reklamovali v zákonné lhůtě výrobek, nebudete muset čekat cca 30 dní na vyřízení reklamace, ale dostanete okamžitě nový výrobek.

Jak to funguje

1. Koupili jste u nás výrobek značky Compactor, Rossignol SAS, Elletipi, Hugo Frosch, RTA, Everbrand nebo Rolser objevila se na něm nějaká vada? Pokud je stále v záruční lhůtě, postupujte podle našeho reklamačního řádu. Zboží nám společně s žádostí o reklamaci zašlete poštou nebo kurýrem. Oproti klasické reklamaci se však vyhnete 30 dennímu čekání.

2. Pokud vyhodnotíme, že máte na reklamaci nárok, okamžite vám vydáme nebo odešleme nový kus zboží. V případě, kdy není skladem, ho objednáme a obratem zašleme na vaši adresu. Vy se nemusíte o nic starat. Veškerou další komunikaci s výrobcem řešíme my.

Značky, pro které garance okamžité výměny platí

Tuto nadstandardní službu zatím poskytují značky Compactor, Rossignol SAS, Elletipi, Hugo-Frosch, RTA, Everbrand Sweeden a Rolser.

Potřebujete se nás na něco zeptat nebo poradit? Zavolejte nebo napište nám a společně to vyřešíme.

Affiliate program

Telefonické objednávky: +420 773 111 269 Telefonické objednávky:
+420 773 111 269
Infolinka: +420 777 864 634 Infolinka:
+420 777 864 634
Kontaktujte nás e-mailem: obchod@dokose.cz Kontaktujte nás e-mailem:
obchod@dokose.cz

© Copyright 2004-2022 Dokose.cz | webdesign 2bcreative.cz
NIKARO, s.r.o. - Dokoše.cz, Veselka 48, 259 01 Olbramovice - Votice, ČESKÁ REPUBLIKA

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.