Slavíme postup do finále MS v hokeji! Slavte s námi a zadejte v košíku slevový kupón" FINÁLE" Získejte SLEVU 20% na většinu sortimenut! Platí pouze do neděle 23:59 !!

Vyberte ten pravý dávkovač mýdla do elegantní koupelny i na firemní toaletu

Rozmyslete si ještě před koupí

Dávkovačů na mýdlo existuje na trhu spousta. Ještě předtím, než po nějakém sáhnete, rozmyslete si, jaká varianta bude do vašeho prostoru ideální. Kolik máte v koupelně místa? Je na umyvadle ještě nějaký prostor? 

 

Jak často se dávkovač bude používat? Jinak odpovíte v případě, že jste tříčlenná rodina, nebo pokud sháníte dávkovač do školní jídelny. Podle toho se snadno rozhodnete pro ideální objem tak, abyste dávkovač nemuseli například příliš často plnit. 

Záleží vám na designu, nebo je ve vašem prostoru důležitá především funkčnost? Je vám příjemnější mýdlo tekuté, nebo pěnové? To jsou všechno otázky, které vám pomůžou vybrat dávkovač, se kterým budete opravdu spokojení.

 

Upevnění: na zeď, nebo volně stojící?

Volně stojící dávkovače se hodí tehdy, pokud máte na umyvadle nebo v jeho blízkosti dostatek prostoru. Dávkovače na zeď jsou naopak oblíbené proto, že ušetří spoustu místa. Existují také zápustné dávkovače, které se instalují přímo do umyvadla nebo desky vedle něj. 

 

Do komerčních prostorů: Praktičtější bývají dávkovače na zeď nebo zápustné dávkovače, které nikdo neodnese ani nechtěně nerozbije. V menších provozech nebo tam, kde vládne specifický styl, určitě využijete i volně stojící dávkovač.

 

Do domácnosti: Do domácí koupelny se hodí všechny typy dávkovačů. Nejčastěji tam potkáte ty volně stojící, u kterých odpadá potřeba vrtání do stěny. A to jak bezdotykové, tak manuální. 

 

 

Ovládání: bezdotykové, nebo manuální?

Bezdotykové dávkovače rychle a plynule vydají mýdlo přímo do vaší dlaně. Stačí, když nastavíte ruku. Okolí umyvadla tak zůstává čisté, bez stop zaschlého mýdla. Tyto dávkovače mívají zároveň velmi povedený design. 

 

Bezdotykové dávkovače Simplehuman se pyšní nerezovým materiálem, který je velmi jednoduchý na údržbu. Zároveň vydrží až 3 měsíce bez nabití a snadno se plní mýdlem, jehož množství si při každém umývání rukou můžete sami regulovat. 

 

Do komerčních prostorů: Na rušnější místa se kvůli hygieně více hodí bezdotykové dávkovače. Ani manuální dávkovače na zeď s praktickým ovládáním a velkým objemem ale nejsou špatná volba. 

 

Do domácnosti: Pokud hledáte obyčejný dávkovač na mýdlo, plně si vystačíte s manuálním. Designové kousky ve spojení s chytrou technologií pak najdete spíše v bezdotykovém dávkovači, který vaši elegantní koupelnu nechá zazářit. 

 

 

Druh mýdla: pěnové, nebo tekuté?

Dávkovače můžete plnit dvěma druhy mýdla: tekutým a pěnovým. Pěnová mýdla jsou v dlouhodobějším horizontu úspornější, protože na umytí stačí pouze malé množství. Proto jsou ideální do komerčních prostorů, kde se vystřídá více lidí. 

 

Tekutá mýdla bývají oblíbenější pro pocit důkladně umytých rukou. Jsou také rozšířenější, proto je většina dávkovačů uzpůsobena právě na jejich použití. Tekutá mýdla jsou oblíbená v každé domácnosti. 

 

Všechny naše dávkovače se snadno plní, dobíjí i čistí, proto vám budou mýt ruce opravdu dlouho.

 

Potřebujete s výběrem toho pravého dávkovače do vašeho prostoru poradit? Zavolejte nám nebo napište, každý den od 9 do 21 hod. Rádi vám pomůžeme!

 
 
 Lze_je_pouzivat_opakovane_diky_uzavirani_naplastovy_zip_vakuovych_ pytlu

Affiliate program

Telefonické objednávky: +420 773 111 269 Telefonické objednávky:
+420 773 111 269
Infolinka: +420 777 864 634 Infolinka:
+420 777 864 634
Kontaktujte nás e-mailem: obchod@dokose.cz Kontaktujte nás e-mailem:
obchod@dokose.cz

© Copyright 2004-2022 Dokose.cz | webdesign 2bcreative.cz
NIKARO, s.r.o. - Dokoše.cz, Veselka 48, 259 01 Olbramovice - Votice, ČESKÁ REPUBLIKA

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.